MPBZHRReklama
stacioni_prizren_copy_838974

Suspendohen 6 Policë të Stacionit...

Drejtori rajonal i Policisë në Prizren, Nexhmi Krasniqi, u ka komunikuar masën 48 orëshe të suspendimit 6 policëve të cilët kishin qenë në n...

presidentja-refuzon-k-euml-rkes-euml-n-e-bllokut-dokument_hd

Presidentja refuzon kërkesën e Bl...

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga e ka refuzuar kërkesën e Bllokut LAN për të dërguar në interpretim pikën 127 të aktvendimit të Gjykat...

policia-e-kosoves-848633

Sulmohet me armë zjarri “sta...

Prizren, 24 tetor - Një person ka sulmuar stacionin e policisë në Prizren me armë zjarri . Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas orës 24, pas përfundi...

kinlum

Kino Lumbardhi nuk do të privatizo...

https://www.youtube.com/watch?v=yy6gl1Ec1GA Problemet rreth privatizimit, likuidimit, rrënimit e shfrytëzimit të Kinos Lumbardhi në Prizren kanë...

Lajme

mediat-evropiane-uefa-legjitimoi-dhun-euml-n-dhe-racizmin_hd

Mediat evropiane: UEFA legjitimoi dhunën dhe racizmin

Vijnë reagimet e para edhe nga mediat evropiane pas vendimit kontraverz të UEFA-së për ndeshjen e ndërprerë, Serbi-Shqipëri. Kanë ardhur ed...

Nacionale

ashton-ccedil-far-euml-do-q-euml-t-euml-ndodh-euml-n-euml-kosov-euml-dialogu-duhet-t-euml-vazhdoj-euml_hd

Ashton: Çfarëdo që të ndodhë në Kosovë, dialogu duhet të vazhdojë

Përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikë të Jashtme dhe Siguri, Catherine Ashton, e cila pas një j...

BOTË

foto (8)

Incident tjetër në Shtëpinë e Bardhë

Një 23-vjeçar është ndaluar nga policia, pasi kapërceu gardhin dhe hyri në oborrin e Shtëpisë së Bardhë, duke shkaktuar një bllokim në kompl...

Showbiz

tuna-ta-mbajm-euml-kok-euml-n-lart_hd

Tuna: Ta mbajmë kokën lart

Altuna Sejdiu thotë se pavarësisht vendimit të padrejtë që iu bë futbollit shqiptar nga UEFA, ne duhet ta mbajmë kokën lart. Këngëtarja ka ...

SPORT

tifoz-euml-t-turq-t-euml-trabzonit-p-euml-rkrahin-shqiptar-euml-t-hapi-syt-euml-uefa-foto_hd

Tifozët turq të Trabzonit, përkrahin shqiptarët: Hapi sytë UEFA

Tifozët turq të ekipit Trabzonspor, kanë shprehur përkrahjen e tyre në ndeshjen që klubi turk zhvilloi ndaj klubit belg, Lokeren. (më tepër....